Zjistit dostupnost

 

 

 

Správná volba!

Vítejte na stránkách Chaloupky pod Krakonošovem!

Hledáte v jednom balíku bezva chalupářský víkend až pro 12 osob? Nebo se dokonce chystáte na dovču? Hele, a co tohle?! Relax, ticho, čerstvý vzduch, příroda, procházky, výlety, odpočinek, úžasné večery se sklenkou… Cože?! Je to málo? Že jste to Vy, přidáme. Saunování anebo cachtání v netradičním sudu? Že tomu pořád ještě něco chybí? Pravda! Snídaně v zahradě u kamenného stolu, večerní grilovačka nebo táborák pod hvězdami… Prostě fajn romantika, se vším všudy! Že jsme určitě na něco zapomněli? No jasně! Chcete zažít romantiku i s dětmi. Pozor, jsme totiž baby friendly. U nás se mamči vůbec nemusí bát, že by pro jejich zlatíčka náhodou mohlo něco scházet. Skákací trampolína, bazének, zahradní sprcha, houpačky, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, líný tenis, badminton, kopací míč, házení na basketbalový koš, pískoviště a jako bonus, pokud se někomu podaří trefit sezónu, zahrada plná ovoce. Švestky, hrušky, jablka, hroznové víno, maliny, ostružiny… Že tohle všechno nejde dát do jednoho venkovského balíku? My to ale umíme!

Kdo šetří, má za tři. Ale jak se říká, kdo googlí, má za pět! Tak pokud si naši Chaloupku pod Krakonošovem vyberete a pojedete odkudkoli, objevíte ji z čista jasna na Bukovině u Pecky, nedaleko hradu Pecka (prý tam fakticky straší). Co je bomba, že tudy profrčí jen občas domorodec na prskoletu. A když si po ránu na dvorku fajnově protáhnete kostru a zazíváte pořádně nahlas s pusou dokořán, pocítíte kouzlo nádherného venkova. Teprve zde, v tomto kraji, najdete tu nedotčenou, pravou krásu českého Podkrkonoší. Nedočkavě už na Vás čekají úžasné přírodní rezervace. Z dálky Vás zase vyhlíží nesmazatelné a do srdce kraje vryté památky a spousta dalších a dalších, turistických senzací a dobrodružství. Na každé turistické stezce se  samozřejmě včas objeví i nějaká malebná místní hospůdka. A kdo si chce fakticky huntovat tělo na bicyklu, další výšivkou tohoto kraje jsou opravdu „husté" cyklotrasy.

Tak a teď Vás nastěhujeme…

Chaloupka je našimi klienty využívaná ve všech ročních obdobích. Celá její koncepce je laděna do tradičního venkovského stylu s prvky moderního ubytování. 

VÍCE ZDE

Novinky