O nás

Jsme dvě zdravě ulítlé ségry Lenka a Kateřina, co za doslova artistických výkonů povily dohromady pět capartů během čtyř let. V celé naší potrhlé rodince navíc žije šest psisek, kočka, čtyři koníci a jeden obtloustlý a líný pony. Prostě taková normální rodinka. Přes patnáct let zdárně válčíme v cestovním ruchu a snažíme se jak v životě, tak i v tomto oboru frčet na plný plyn. Nutno podotknout, že už i naše diplomové práce, nám ukázaly ten správný směr naší životní cesty a otevřely nekonečné možnosti v této oblasti našich zájmů. Máme rády jakoukoli "zdravou" zábavu, pohyb, cestování, milé lidi a přírodu.  A to se snažíme nabízet i našim klientům.  Jsme šetrné k životnímu prostředí, ale stále se máme čemu učit a s otevřenou náručí přijímáme nové výzvy. Plníme si své bláznivé nápady a vize, které nás posouvají každým dnem zase o kus dál. Chaloupka pod Krakonošovem je možná jedna z těch chaloupek, o které se vypráví v pohádkové knížce „O tom, že někdy i hrábě rozkvetou". Tuto knihu napsal mimo jiné náš tatínek a o obrázky obohatil ilustrátor dětských knížek, který je shodou okolností manželem jedné z nás. Pevně věříme, že i Vy budete okouzleni místní krajinou a nevšední pobyt si u nás alespoň na pár dní užijete plnými doušky. A stejně tak jako i my, se do tohoto kraje budete vždy rádi vracet. A možná i k nám.                                                           

Jelikož jsme "skoro z druhého konce světa" a pracovně vytížené,  pokud Vás zde neuvítáme osobně,  postará se o Vás náš dobře proškolený a spolehlivý personál včetně zahradníka.  Každopádně se v den Vašeho příjezdu detailně seznámíte s provozem naší chaloupky. 

A jestli jste naše "rozsáhlejší"  informace dočetli až sem, nic už Vám nebrání v tom, abyste se stali součástí příběhu Chaloupky pod Krakonošovem.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

„Staňte se součástí příběhu v  Chaloupce pod Krakonošovem“

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..